Směr jízdy | Spoj | Odjezd | Poznámka |
---|---|---|---|
Hlavní nádraží |
Trol 31H |
8:00 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | Aktuální zpoždění 1 minuta | |
Slatina, sídliště |
Trol 33H |
8:07 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 33H |
8:15 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Úzká |
Bus 77H |
8:21 |
|
přes Spáčilova, Tržní, Autobusové nádraží | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Šlapanice, Kalvodova |
Trol 31H |
8:22 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 31H |
8:30 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Slatina, sídliště |
Trol 33H |
8:37 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Slatinka |
Bus 77H |
8:38 |
|
přes Areál Slatina, Slatina, nádraží | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 33H |
8:41 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Šlapanice, Kalvodova |
Trol 31H |
8:49 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 31H |
8:51 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Slatina, sídliště |
Trol 33H |
8:59 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 33H |
9:01 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Slatina, sídliště |
Trol 33H |
9:09 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 31H |
9:11 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Šlapanice, Kalvodova |
Trol 31H |
9:19 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 33H |
9:21 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Úzká |
Bus 77H |
9:21 |
|
přes Spáčilova, Tržní, Autobusové nádraží | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Slatina, sídliště |
Trol 33H |
9:29 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 31H |
9:31 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Letiště - logistický areál |
Bus 77H |
9:38 |
|
přes Areál Slatina | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Šlapanice, Kalvodova |
Trol 31H |
9:39 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 33H |
9:41 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Slatina, sídliště |
Trol 33H |
9:49 |
|
přes Černovičky | Dopravní podnik města Brna, a.s. | ||
Hlavní nádraží |
Trol 31H |
9:51 |
|
přes Životského | Dopravní podnik města Brna, a.s. |