Linka Tram 17
Min. | Zastávka Pásmo |
---|---|
0 | Levského H |
0 | ; Sídliště Modřany H |
1 | ; Modřanská rokle H |
2 | ; U Libušského potoka (x) H |
3 | ; Poliklinika Modřany H |
4 | ; Čechova čtvrť (x) H |
6 | ; Nádraží Modřany ò |
7 | ; Modřanská škola (x) ò |
8 | ; Belárie (x) ò |
9 | ; Černý kůň (x) ò |
11 | ; Nádraží Braník ò |
12 | ; Pobřežní cesta (x) ò |
13 | ; Přístaviště ò |
15 | ; Dvorce H |
17 | ; Kublov H |
19 | ; Podolská vodárna H |
21 | ; Výtoň ò |
22 | ; Palackého náměstí (nábřeží) # ò |
24 | ; Jiráskovo náměstí ò |
26 | ; Národní divadlo (nábřeží) ò |
27 | ; Karlovy lázně ò |
29 | ; Staroměstská # ò |
30 | ; Právnická fakulta ò |
31 | ; Čechův most ò |
35 | ; Strossmayerovo náměstí ò |
36 | ; Veletržní palác |
38 | ; Výstaviště ò |
41 | ; Nádraží Holešovice (ul. Partyzánská) # ò |
43 | ; Trojská H |
45 | ; Nad Trojou ò |
46 | ; Hercovka |
48 | ; Ke Stírce ò |
49 | ; Kobylisy # ò |
51 | ; Březiněveská |
52 | ; Líbeznická (x) |
54 | ; Vozovna Kobylisy ò |
Hod. | 25.4.2024 Čtvrtek |
---|---|
4 | |
5 | 50H |
6 | 02H 12H 22 32H 42 52H |
7 | 00 08 16H 24 32 40H 48H 56 |
8 | 04H 12BH 20H 28H 36 44H 53H |
9 | 03H 13H 23 33H 43 53H |
10 | 03H 13H 23H 33H 43H 53 |
11 | 03H 13H 23H 33H 43 53H |
12 | 03 13H 23H 33H 43H 53H |
13 | 03H 13 23H 33H 43H 53H |
14 | 03 13H 23 33H 43H |
15 | 00H 08H 24H 32 40H 56H |
16 | 12H 20 28H 36 44H 52H |
17 | 00H 08 16H 24H 32 40H 48B 56H |
18 | 04 13H 23 24AH 33 43H 46A 56H |
19 | 11H 12AH 26 41BH 56H |
20 | 02A 11H 26H 34A 41BH 56 |
21 | 12 30H 35BH 50H |
22 | 10 30BH 50H |
23 | 10BH 11A 30B 44AH |
0 | 04AH 24A 44AH |
1 | |
2 | |
3 |