Směr jízdy | Spoj | Odjezd | Poznámka |
---|---|---|---|
Uherské Hradiště |
Os 4119pL© |
14:20 |
|
přes Kyjov, Bzenec, Veselí n.Moravou | České dráhy, a.s. | ||
Staré Město u Uh.Hrad. |
Os 4121pL© |
16:20 |
|
přes Bzenec, Veselí n.Moravou, Uherské Hradiště | České dráhy, a.s. | ||
Brno hl.n. |
Os 4140L |
4:42 30.3. so |
|
České dráhy, a.s. | |||
Brno hl.n. |
Os 4102pL© |
5:42 30.3. so |
|
České dráhy, a.s. | |||
Brno hl.n. |
Os 4104L |
6:42 30.3. so |
|
České dráhy, a.s. |