Směr jízdy | Spoj | Odjezd | Poznámka |
---|---|---|---|
Týniště n.Orlicí |
Os 5160LH |
4:31 |
|
přes Častolovice | České dráhy, a.s. | ||
Letohrad |
Os 51511.2.pL© |
4:45 |
|
přes Potštejn, Litice n.Orlicí, Žamberk | České dráhy, a.s. | ||
Hradec Králové hl.n. |
Sp 18221.2.pL© |
5:08 |
|
přes Častolovice, Týniště n.Orlicí | České dráhy, a.s. | ||
Týniště n.Orlicí |
Os 25220LH |
5:30 |
|
přes Častolovice | České dráhy, a.s. | ||
Vamberk |
Os 5161LH |
5:37 |
|
České dráhy, a.s. | |||
Letohrad |
Sp 18211.2.pL© |
5:50 |
|
přes Potštejn, Litice n.Orlicí, Žamberk | České dráhy, a.s. | ||
Hradec Králové hl.n. |
Sp 18241.2.pL© |
6:10 |
|
přes Častolovice, Týniště n.Orlicí | České dráhy, a.s. | ||
Rokytnice v Orl.horách |
Os 25221LH |
6:11 |
|
přes Vamberk | České dráhy, a.s. | ||
Týniště n.Orlicí |
Os 5164LH |
6:30 |
|
přes Častolovice | České dráhy, a.s. | ||
Letohrad |
Sp 18231.2.pL© |
6:51 |
|
přes Potštejn, Litice n.Orlicí, Žamberk | České dráhy, a.s. | ||
Hradec Králové hl.n. |
Sp 18261.2.pL© |
7:10 |
|
přes Častolovice, Týniště n.Orlicí | České dráhy, a.s. | ||
Hradec Králové hl.n. |
Os 25222LH |
7:30 |
|
přes Častolovice, Týniště n.Orlicí | České dráhy, a.s. | ||
Letohrad |
Sp 18251.2.pL© |
7:50 |
|
přes Potštejn, Litice n.Orlicí, Žamberk | České dráhy, a.s. | ||
Hradec Králové hl.n. |
Sp 18281.2.pL© |
8:10 |
|
přes Častolovice, Týniště n.Orlicí | České dráhy, a.s. | ||
Rokytnice v Orl.horách |
Os 25225LH |
8:20 |
|
přes Vamberk | České dráhy, a.s. | ||
Častolovice |
Os 5168LH |
9:05 |
|
přes Kostelec n.Orlicí, Kostelec n.Orlicí m. | České dráhy, a.s. | ||
Letohrad |
Sp 18271.2.pL© |
9:50 |
|
přes Potštejn, Litice n.Orlicí, Žamberk | České dráhy, a.s. | ||
Rokytnice v Orl.horách |
Os 25227LH |
9:54 |
|
přes Vamberk | České dráhy, a.s. |