Směr jízdy | Spoj | Odjezd | Poznámka |
---|---|---|---|
Nepomuk |
Os 27903µLH |
6:03 |
|
přes Životice, Kotouň, Želvice | České dráhy, a.s. | ||
Blatná |
Os 27904µLH |
7:03 |
|
přes Hradiště u Blatné, Lnáře, Tchořovice | České dráhy, a.s. | ||
Nepomuk |
Os 27905µLH |
7:03 |
|
přes Životice, Kotouň, Želvice | České dráhy, a.s. | ||
Blatná |
Os 27906µLH |
8:54 |
|
přes Hradiště u Blatné, Lnáře, Tchořovice | České dráhy, a.s. | ||
Nepomuk |
Os 27909µLH |
11:03 |
|
přes Životice, Kotouň, Želvice | České dráhy, a.s. | ||
Blatná |
Os 27908µLH |
12:54 |
|
přes Hradiště u Blatné, Lnáře, Tchořovice | České dráhy, a.s. | ||
Nepomuk |
Os 27911µLH |
13:33 |
|
přes Životice, Kotouň, Želvice | České dráhy, a.s. | ||
Blatná |
Os 27910µLH |
14:19 |
|
přes Hradiště u Blatné, Lnáře, Tchořovice | České dráhy, a.s. | ||
Nepomuk |
Os 27913µLH |
15:03 |
|
přes Životice, Kotouň, Želvice | České dráhy, a.s. | ||
Blatná |
Os 27912µLH |
15:53 |
|
přes Hradiště u Blatné, Lnáře, Tchořovice | České dráhy, a.s. |