Směr jízdy | Spoj | Odjezd | Poznámka |
---|---|---|---|
Šumperk |
Os 3660º³L© |
14:29 |
|
přes Ruda n.Moravou, Bludov | České dráhy, a.s. | ||
Hanušovice |
Os 3661º³L© |
15:41 |
|
přes Bohdíkov | České dráhy, a.s. | ||
Šumperk |
Os 3662º³L© |
16:29 |
|
přes Ruda n.Moravou, Bludov | České dráhy, a.s. | ||
Jeseník |
Os 3613º³L© |
16:39 |
|
přes Hanušovice, Jindřichov na Moravě, Lipová Lázně | České dráhy, a.s. | ||
Hanušovice |
Os 3663º³L© |
17:40 |
|
přes Bohdíkov | České dráhy, a.s. | ||
Šumperk |
Os 3664º³L© |
18:16 |
|
přes Ruda n.Moravou, Bludov | České dráhy, a.s. | ||
Hanušovice |
Os 3615º³L© |
18:55 |
|
přes Bohdíkov | České dráhy, a.s. | ||
Jeseník |
Os 3619º³L© |
21:41 |
|
přes Hanušovice, Jindřichov na Moravě, Lipová Lázně | České dráhy, a.s. | ||
Šumperk |
Os 13629L |
22:23 |
|
přes Ruda n.Moravou, Bludov | České dráhy, a.s. | ||
Hanušovice |
Os 3665L |
23:04 |
|
přes Bohdíkov | České dráhy, a.s. |