Směr jízdy | Spoj | Odjezd | Poznámka |
---|---|---|---|
Kadaň |
Os 7088L |
5:06 |
|
přes Chomutov město, Chomutov, Kadaň-Prunéřov | České dráhy, a.s. | ||
Děčín hl.n. |
Os 68031.2.º³L©v |
5:51 |
|
přes Most, Teplice v Čechách, Ústí n.L.hl.n. | České dráhy, a.s. | ||
Kadaň předm. |
Os 68001.2.º³L©v |
6:06 |
|
přes Chomutov město, Chomutov, Kadaň-Prunéřov | České dráhy, a.s. | ||
Most |
R 1098Rº³L |
6:51 |
|
GW Train Regio a.s. | |||
Kadaň předm. |
Os 68021.2.º³L©v |
7:06 |
|
přes Chomutov město, Chomutov, Kadaň-Prunéřov | České dráhy, a.s. | ||
Děčín hl.n. |
Os 68071.2.º³L©v |
7:51 |
|
přes Most, Teplice v Čechách, Ústí n.L.hl.n. | České dráhy, a.s. | ||
Kadaň předm. |
Os 68141.2.º³L©v |
13:06 |
|
přes Chomutov město, Chomutov, Kadaň-Prunéřov | České dráhy, a.s. | ||
Děčín hl.n. |
Os 68191.2.º³L©v |
13:51 |
|
přes Most, Teplice v Čechách, Ústí n.L.hl.n. | České dráhy, a.s. | ||
Kadaň předm. |
Os 68161.2.º³L©v |
14:06 |
|
přes Chomutov město, Chomutov, Kadaň-Prunéřov | České dráhy, a.s. | ||
Děčín hl.n. |
Os 68211.2.º³L©v |
14:51 |
|
přes Most, Teplice v Čechách, Ústí n.L.hl.n. | České dráhy, a.s. |